Spawanie w Wyszkowie oraz obróbka metali

Od lat specjalizujemy się w spawalnictwie oraz obróbce metali. Dzięki profesjonalnej kadrze spawalniczej jesteśmy w stanie wykonać każdy przedmiot dostosowany do Twoich potrzeb. Aby zapewnić największą dokładność oraz precyzję do pracujemy na spawarkach TIG. Stal, którą wykorzystujemy zamawiamy od sprawdzony dostawców. Dzięki czemu gwarantujemy najwyższej klasy wykonanie oraz produkty z metali najwyższej jakości. Specjalizujemy się w spawaniu niestandardowych produktów, półproduktów czy też samych połączeń. Oferujemy takie usługi jak:

Spawanie stali kwasoodpornej/nierdzewnej TIG

Tym mianem określa się stal odporną na działanie kwasów lub na korozję. Są to metale, które zawierają w swoim składzie dodatki stopowe takie jak chrom, nikiel, mangan czy tytan. Do spawania wykorzystujemy wiele standardów stali kwasoodpornej:

  • Stal AISI 201
  • AISI 202
  • stal AISI 304 (nierdzewka)
  • AISI 321 (nierdzewka z dodatkiem tytanu)
  • AISI 316; 316 L oraz 316 TI (kwasówka)

Oferujemy przygotowanie produktów z dużą odpornością na korozję i działanie kwasów. Elementy, które zostały wykonane ze stali nierdzewnej można wykorzystać do przemysłu spożywczego, chemicznego czy farmaceutycznego oraz wszędzie tam gdzie potrzebne są części/maszyny odporne na działanie wody, różnego rodzaju roztworów czy kwasów.

Wykonamy dla Ciebie wszystkie nietypowe konstrukcję, które potrzebujesz lub zmodernizujemy gotowe już produkty do Państwa potrzeb. Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się z ofertą.

Spawanie aluminium

Aluminium – glin (AL) bardzo lekki, wytrzymały oraz pozwalający się łatwo kształtować pierwiastek. Odporny również na korozję. Posiada trzykrotnie mniejszą gęstość niż stal. Dzięki swoim właściwościom często wykorzystywany w różnego rodzaju przemysłach, produkcji AGD i itp. Spawanie aluminium nie należy do prostych czynności sposób w jaki to się robi jest podobny jak przy stali, ale znaczącą różnicą jest fakt, że wykorzystywany jest prąd przemienny. Dlatego do wykonania tego warto zatrudnić wyspecjalizowanych spawaczy. W swojej ofercie wykonujemy różnego rodzaju naprawy powierzchni aluminiowych oraz wykonujemy przedmioty z tego materiału. Dzięki profesjonalnej załodze naprawy oraz budowa konstrukcji przebiega na najwyższym poziomie. Specjalistyczne urządzenia, z których korzystamy pozwalają na szybką oraz precyzyjną możliwość wykonywania produktów zgodnych z Państwa wymaganiami.

Spawanie stal węglowa

Stal węglowa w wykorzystywany jest w wielu miejscach. Zarówna przy produkcji przedmiotów codziennego użytku jak i przy tworzeniu rozbudowanych konstrukcji. Omega oferuje wykonanie produktów, konstrukcji czy rurociągów z stali zwykłej pod zalecenia klienta.

Obróbka metali

Dodatkowo oprócz spawania oferujemy usługi obróbki stali między innymi:

  • frezowanie
  • toczenie
  • ślusarstwo